Srpen 2012

"As Long As You Love Me" by Justin Bieber, cover by CIMORELLI

31. srpna 2012 v 19:29 | Den Blue |  Hudobné videá
Nový cover je tu! Tak jsem se s písničkou trefila, je to opravdu "As Long As You Love Me" od Justina Biebra. Toto video je třetí v pořádí ze čtyř videí věnováno AT&T's "It Can Wait" kampani. Je to úžasné, jak holky pomáhají lidem, jsem na ně opravdu pyšná. Musím říct, že jsem tímto videem opravdu unešená. Překvapila mě tu hlavně Dani. Je vidět, že se z ní stává krásná mladá dáma :)
Podívejte se sami a dejte nám vědět, jak se vám to líbí. Jsem zvědavá na čtvrté video.Cimorelli on What's Trending

30. srpna 2012 v 23:21 | Den Blue |  Ostatné videá
Podívejte se na exkluzivní interview, kde Cimorelli byli pozvány do studia "What's Trending", kde se o nich dozvíddáme trochu něco víc ;). A to není všechno - holky zazpívali živě "Some Nights" a "Million Bucks"! Kromě toho měli fanoušci možnost se zeptat i na nějaké otázky. No posuďte sami!

↑↑ Jenom jsem tady trochu zklamaná, že když zpívala Amy, natáčeli hlavně Lisu. ↑↑


Vše nejlepší k narozeninám Alexi Cimorelli!

30. srpna 2012 v 17:30 | Aly |  Novinky
image host image host image host
Cimorelli není jen kapela, je to také rodina. Rodina Lynne a Mika s šesti sestrami a pěti bratrami. Druhý nejstarší bratr se jmenuje Alex a právě dnes je mu 16 let. Možná jste ho viděli v nějakém videu, co natočily holky, třeba na Lisiném kanále. Je to velký vtipálek, a taky velmi hudebně nadaný. Jeho zpěv si poslechněte v tomto cover fireflies, které před dvěma lety Cimorelli bratři nazpívali.
Protože i Alex patří mezi Cimorelli, musím mu za všechny adminy poblahopřát. Přeji mu tedy do dalších let mnoho štěstí, zdraví, pohody, úspěchů, přátel a dobré vycházení ze sourozenci! Všechno nejlepší k narozeninám!

Pár výtvorů a fotomontáží od fanoušků

30. srpna 2012 v 12:42 | Aly |  Výtvory od fanúšikov
cimorelliquotes-cklald: I couldn’t resist.. PAHAA
Internet je plný různých fotomontáží nebo výtvorů s Cimorelli. Přidávám sem pár mých nejoblíbenějších. Některé pobaví, ten poslední zase mám ráda kvůli zpracování. Rozhodně se podívejte ;)
image host image host image host image hostimage host

http://singing-my-song.tumblr.com/ , http://get-a-life-dude.tumblr.com/ , http://cimorelliquotes-cklald.tumblr.com/

Don't Text and Drive Step Rally - Cimorelli and Ryan Beatty

28. srpna 2012 v 22:19 | Aly |  Hudobné videá
Holky se zapojily do kampaně proti psaní sms za jízdy s názvem It can wait. Mohly jste vidět v cover Some Nights od Fun, že Lisa a Kath mají na sobě trička s nápisy Dont text and drive a It can wait. It can wait měla také Lisa na svých nehtech. Napsaly proto písničku a vymysleli krátkou choreografii. Pomohl jim s tím jejich velký kamarád Ryan Beatty. Určitě se podívejte, je to úžasné ;D

Z twitteru do 27.8.2012

27. srpna 2012 v 15:15 | Aly |  Osobné
Ahoj. Přináším vám další várku fotek. Některé jsou už možná starší, ale mám v tom docela zmatek, tak se omlouvám.

Lauren. hrozně vyrostla, zbožńuji její styl čím dál tím víc. Čtvrtou fotku má jako profilovku na twitteru. Aw. Pak je tu Dani ;D Na osmé fotce se chystá na natáčení.
image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host
Na první fotce holky dělají rozhovou pro jeden magazín, na třetí ještě oslava narozenin Lauren a Christiny. Na čtvrté photoshoot s Million bucks.
image host image host image host image host image host
Ty fotky Nicka a Christiny jsou úžasné. Naprosto. Přeji jim jejich vztah. Nehty na poslední fotce souvisí s názorem holek Dont text and drive, it can wait. V novém cover jste to mohli vidět na tričkách ;D
image host image host image host image host image host
Holně na nějaké akci dostali dárečky. Zase to Laurenino oblečení
image host image host image host image host image host
image host image host image host image host

Some Nights by fun. cover by CIMORELLI

26. srpna 2012 v 18:52 | Aly |  Hudobné videá
Holky přidaly nové cover. Tentorkát opět acapella. Osobně mě nezaujala písnička, ale líbí se mi to, nejvíc obdivuji sóla Kath. Na acapella cover jsem se dlouho těšila. Teď ještě pracovali na cover novém, jak jsme viděli ve videu Weekend with Cimorellis, tentokrát nahraném ve studiu. Budu věřit Denče a těšit se na As Long As You Love Me od Justina Biebera.
A rozhodně doporučuji shlédnout video celé, i s bloopers. Na konci zpívají několik skladeb, třeba wide awake od Katy Perry, nebo bad for me od Megan a liz ;)

A Weekend With the Cimorellis!

22. srpna 2012 v 18:26 | Den Blue |  Ostatné videá
Cimorelli zveřejnili video, kde nám ukázali, co vše dělali o minulém víkendu :)

Holky začali víkend skypem s jejich fanynkou a dokonce jí zazpívali i k narozeninám. Poté, co mezitím cvičili jejich nový cover, jejich mamka vzala jejich malé bratry do bazénu. Po tvrdé práci se rozhodli, že se vydají do parku, kde měli večer vodní válku :D A tím zakončili pátek.
Sobotu strávili natáčením nového videa a večer si opekli marshmallow (či co), ale na sporáku, což je podle mě chytré! :D
No, a potom můžume vidět, jak probíhal jejich nedělní večer. Dani se ptala některých na různé otázky. Můžeme vidět i jejich tátu a mámu.


Vypadá to, že si to moc užili ♥ Už se nemůžu dočkat na nový cover a video. A podle toho, co jsme mohli slyšel v tomto videu si myslím, že to bude "As Long As You Love Me" od Justina Biebra. Každopádně se moc těším! A co vy?

Amy a Dani na cestě k zubaři

22. srpna 2012 v 18:12 | Den Blue
Amy a Dani před chvilkou na instagram zveřejnili fotku, kde nám sdělují, že se chystají k zubaři. Doufám, že jim to dobře dopadne!

"Goodddd morning!!! (: dentist time for dani and I hahaha"

http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/546478_10150229926554982_334804164_n.jpg

Oslava narozenin Lauren a Christiny

14. srpna 2012 v 13:23 | Den Blue
Přináším vám dvě fotky z oslavy narozenin Lauren&Christiny! :)
Vypadá to, že si to užili :)

imagebam.com imagebam.com

Jinak bych se chtěla omluvit že jsem tu nebyla, stále přemýšlím co vytvořit do dopisu pro Cimorelli (více info zde).
No doufám, že z vás někdo zapojil (a ještě zapojí), ať holky vidí, že i v ČR mají své fanoušky! :)